Įvertinkite šią svetainę Surask.lt sistemoje

Apie mus

(Svarbi informacija – Informuojame esamus ir būsimus mokinius, kad vairavimo mokykla persikėlė į naujas, erdvias patalpas miesto centre, adresu: Vilkaviškis,  Statybininkų g. 7-1. Maloniai jūsų laukiame.)

Mūsų įmonė užsiimanti „B“ kategorijos transporto priemonių pirminiu mokymu savo veiklą pradėjo 2006 m , o 2011 m. mums suteikta teisė šią veiklą vykdyti neribotam laikui.

Per 17 veiklos metų įmonė sugebėjo užimti vieną aukščiausių pozicijų tarp Marijampolės apskrities vairavimo mokyklų. Šiuo metu vairavimo mokykla veikia Vilkaviškyje.

Vairavimo mokyklos šiuolaikiškai įrengtose patalpose  Vilkaviškyje vairavimo mokykloje visa tai, ko reikia mokymuisi ir gerai savijautai užtikrinti. Mokant naudojamos vaizdingos informatyvios mokymo priemonės, mokoma naujausių kelių eismo taisyklių, egzaminų bilietų kompiuterio programa. Erdviose mokymosi klasėse įrengtos patogios mokymosi vietos.

Teoriją dėsto ir praktinio vairavimo užsiėmimus veda tikri savo srities žinovai ir profesionalai. Nauji dėstytojai ir instruktoriai yra gerbiantys mokinius, kantrūs ir visada pasirengę pagelbėti, patarti.

Visus šiuos metus vairavimo mokykla dirbo pagal svarbiausius darbo principus – profesionalumą, aukštą mokymo kokybę, aptarnavimą. Šių vertybių bus laikomasi ir ateityje, kad pasirinkę mūsų vairavimo mokyklą klientai liktų maksimaliai patenkinti.

Draugiškas ir kvalifikuotas V. Jalinsko vairavimo mokyklos kolektyvas laukia Jūsų  Vilkaviškyje Statybininkų g.7-1